مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

گونه های ماسک برای پوست کم آب

کرم ضد لک عالی
گونه های ماسک برای پوست کم آب
پوست کم آب مستعد پیری زودرس بوده و اضافه احتمال رخنه‌ خوردگی و پوسته پوسته شدن دارااست. عارضه ها بخش اعظمی از گزاره آب و هوا، اطراف زیست، مواد شیمیایی، نحوه معاش و غیره قادر است منجر بروز کم آبی پوست شود. شما با به کارگیری از ماسک‌های طبیعی که در پیوند‌های ذیل به شما فراگیری داده می گردد،‌میتوانید از پوست خویش محافظت فرمایید.

۱۴ ماسک برای پوست کم آب + روش استعمال

ماسک های معالجه پوست کم آب فیس

گونه های ماسک‌‌ ضد جوش و آکنه

 

ماسک لیمو برای گونه های پوست
استعمال از لیمو برای پوست چهره، درمانی فوق‌العاده برای بخش اعظمی از خطاها پوستی میباشد. این میوۀ کوچک ترش، بی نیاز از سیتریک اسید، ویتامین C، ویتامین B، فسفر و کربوهیدرات میباشد. اجزای فعال در لیمو، ایرادات پوستی مانند لک‌های سیاه، دانه‌های سیاه، جوش، آکنه و ... را کاهش می‌دهد و به تندرست و شادابی پوست امداد می نماید.

ماسک لیمو برای پوست‌های چرب، کم آب و حساس و جوش رخ

ماسک فیس آب برنج برای شفافیت پوست
هنگامی برنج دم می کنید، آب نتیجه ها از آن را به دور نریزید چون آب برنج سرشار از مواد مفید میباشد که هم برای پوست و هم برای گیسو فواید و خاصیت بسیار دارا هستند. مثلا، میتوانید از آن تحت عنوان تونر، شست‌وشو دهنده رخ، ماسک موی یا این که حتی روشی درمانی برای کاهش و رفع آکنه یا این که جوش‌های فیس به کار گیری فرمائید. ماسک آب برنج برای زیبایی و جوانی پوست رخ به خصوص برای بستن و حقیر کردن منافذ گشوده پوست در کشورهای خاور به دور و شرق آسیا بسیار به کار گیری می گردد و سود بخش نیز میباشد.

ماسک آب برنج برای چهره و شفافیت پوست

با این ماسک چهره، 10 سال برنا‌خیس گردید

ماسک لیمو و جوش شیرین
در حالتی‌که مجبورید هر روز ذیل آفتاب و در هوای آلوده بمانید، ماسک چهره صرفا چیزی میباشد که برای پاک سازی فیس به آن نیاز دارید. این کالا نگهداری از پوست، به کاهش دانه‌های سیاه و سپید، پوست چرب، جوش و حتی رنگیزه امداد می کند. ماسک‌های رخ، نسبتاً بوسیله اکثری از برندهای حفظ پوست و زیبایی تشکیل‌شده‌اند. البته به بدون چاره دارنده مواد شیمیایی می‌باشند که به پوست شما زخم میرسانند و ایرادات متعددی به وجود می آورند. ولی ماسک‌های خانگی سوای مواد شیمیایی می باشند. ماسک خانگی لیمو و جوش شیرین یک کدام از آن ماسک‌هاست.

روش تهیه و تنظیم ماسک لیمو و جوش شیرین + خاصیت ماسک لیمو و جوش شیرین

ماسک موز
پوست موز منبعی بی نیاز از آنتی اکسیدان‌هاست. آنتی اکسیدان‌ها معاند رادیکال‌های آزاد می باشند و این اقتدار را دارا‌هستند که رادیکال‌های آزاد را از پوست و تن آدم بدور نمایند. رادیکال‌های آزاد سبب پیری زودرس و چروک شدن پوست و ساخت لک‌ها می گردند.
ماسک پوست موز مانند جادویی روی آکنه و جای جوش فعالیت می نماید. پلی فنول‌ها به جهت وجود گلیسیرین و خاک رس در ماسک، فعال‌خیس می گردند. این‌ها، قرمزی ناشی از آکنه‌ها را کاهش میدهند و گلیسیرین، پوست ناهموار، سوراخ خورده و ملتهب را تقویت می کند.

ماسک موز، معالجه جوش و آکنه و چین و چروک پوست

ماسک اسطوخودوس
محققین دریافته‌اند که عصاره اسطوخودوس روی کار باکتری‌ها خواص مهارکنندگی داشته و براین اساس می تواند حزن‌های باکتریایی پوست و جوش چهره را به خیر و خوبی معالجه نماید. با افزودن مواد طبیعی مانند عسل، آبلیمو و کف دریا به روغن اسطوخودوس می‌قدرت شایسته ترین ماسک‌های ضدجوش و پر‌نور‌کننده را تنظیم کرد. برای شناخت با تنظیم ماسک اسطوخودوس به پیوند پایین رجوع کنید.

معالجه فوری جوش‌ها با ماسک اسطوخودوس

اشکال ماسک برای جوش چهره
روند معالجه جوش‌های فیس مستلزم شکیبایی و طاقت میباشد. البته می بایست بدانید گذشته از اینکه معالجه را استارت نمائید بهتر میباشد محرک‌هایی که سبب ساز ساخت جوش بر روی پوست شما گردیده‌اند را شناسایی نمائید تا فیض مناسب‌تری بگیرید. امروزه معالجه‌های خانگی برا جوش‌های فیس بسیار آیتم استعمال قرار می گیرد. گونه های ماسک‌ چهره گیاهی برای معالجه جوش و جای جوش فیس آیتم خیر و خوبی به شمار می روند.

شناخت با انوع ماسک برای جوش رخ و زیبایی پوست
طرز های طبیعی و خانگی برای معالجه جوش رخ
شناخت با قریه ماسک رخ برای جای جوش

ماسک شیر و عسل
در صورتی آکنه‌ها شمارا اذیت می نمایند، ماسک شیر و عسل ناجی شماست. استفادۀ منظم آن، فراوانی و قرمزی آکنه را کاهش میدهد. عسل نپخته برای معالجه آکنه پر اسم و رسم میباشد و تاثیر آن وقتی زیاد میشود که آن را با شیر ترکیب نمائید.

شیوه تنظیم ماسک شیر و عسل

ماسک توت خارجی
ماسک توت خارجی یک توصیه فوق العاده میباشد که به جهت مغذی بودن، تاثیر به سزایی در سالم و لطافت پوست دارااست. استعمال از توت خارجی از عصر رومیان و مصریان رایج بوده میباشد و از آن برای خاصیت دارویی به خصوص برای معالجه آکنه به کار گیری می کردند. ماسک توت خارجی یک معالجه خانگی موثر و اثرگذار برای برنا سازی و شادابی پوست چهره میباشد.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۳:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شست وشوی فیس هر صبح و شب

متخصصان پوست معتقدند، شست وشوی فیس هر صبح و شب یک کدام از موثرترین نحوه ها برای در اختیار گرفتن مقدار چربی پوست میباشد. آوریل آرمسترانگ، کارشناس پوست میگوید:

کرم ضد لک عالی

«عملکرد فرمایید مدام پاک کننده های ملایم را برای تزکیه چهره تان به عمل برید زیرا صابون خانگی هایی که خواص تمیز کنندگی حاذق دارا هستند موجب تحریک پوست برای ایجاد چربی اضافه می گردند. همت نمایید چهره خویش را با دست های تان بشویید» می بایست بدانید که استعمال از لیف و پدهای تمیز کننده پوست تان را طولانی تر در معرض چرب شدن قرار می‌دهد. کارایی نمائید از منزه کننده ای به کارگیری نمایید که مرغوب باشد و دربردارنده اسید هایی مانند بنزویل پروکسید، سالیسیلیک یا این که گلیکولیک بتا هیدروکسی باشند، زیرا اسید مقدار چربی روی پوست را کاهش میدهد. دکتر معالج آرمسترانگ میگوید: «تولیدات بهداشتی که دربردارنده چنین اسید هایی میباشند در بازار به نام تولیدات ضد جوش و آکنه به فروش می رسند. چنین محصولاتی برای اشخاصی که در گیر آکنه میگردند بسیار موثر میباشد و اما اثر مثبتی نیز روی تهیه و تنظیم کردن چربی پوست می‌گذارد. ولی می بایست مراقب باشید پوست تان نسبت بدین تولیدها آلرژی نداشته باشد، براین اساس نخست عملکرد فرمایید آن متاع را روی قسمتی از پوست خودتان به عنوان مثال روی دست آزمون نمائید.» مدام تولیدات گوناگون را آزمون فرمایید تا بتوانید دربین آنها محصولی که با پوست تان سازش داراست را پیدا فرمایید. برای شست وشوی رخ تان از آب گرم به کارگیری نمایید و هیچ وقت آب داغ را برای این فعالیت به فعالیت نبرید زیرا دمای زیاد به پوست زخم میرساند.
پیشانی تان را طولانی تر بشوییدمتخصصان میگویند، با دقت به‌این که تولیدها تمیز کننده نیز می‌توانند پوست را تحریک نمایند و سبب ساز بروز آلرژی شوند، بهتر میباشد تنها در نواحی که چرب خیس می‌باشند گزینه استعمال قرار گیرند. خوب میباشد بدانید اشخاصی که پوست چرب دارا هستند از حیث طبیعی نسبت به سایر افراد کمتر در گیر چین و چروک پوست چهره می گردند و پوست های تندرست تری دارا هستند بدین ترتیب به کار گیری از تولیدات منزه کننده صرفا برای منزه و تندرست نگه داشتن این گونه پوست توصیه میشود. در‌صورتی‌که هنگامی شم کردید پوست تان چرب خیس از وضعیت معمولی میباشد از یک پاک کننده به کار گیری فرمایید و به آرامی چربی بیشتر را منزه نمائید البته مراقب باشید فرایند طبیعی پوست تان را نیز نگهداری فرمائید.
رخ تان را با دست بشویید


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک سری ماسک منحصربه‌فرد پوستهای چرب

کرم ضد لک عالی


ماسک های چهره خانگی میباشند که میتوانید برای معالجه پوست چرب و کم آب از آن به کار گیری نمایید. با ما همدم گردید تا شما‌را با این ماسک های خانگی آشنا کنیم

یکسری ماسک طبیعی برای پوست های کم آب و چرب
ماسک ها معمولا از مواد طبیعی و قابل دسترسی تنظیم میشوند که اکثر خانمها و دختران برنا خودشان به راحتی می توانند در خانه تنظیم کرده و از اتلاف وقت در سالنهای آرایشی جلوگیری نمایند. میتوانید از گونه های ماسک های اثرگذار برای پوست رخ خویش که به راحتی می‌توانید آن را در خانه تهیه و تنظیم نمایید به کار گیری ببرید . ماسک ها میتوانند برای پاکیزه کردن و خروج مواد زاید از منافذ پوستی و قابل انعطاف و لطیف کردن پوست بسیار موثر باشند.
در هنگام زدن گونه های ماسکها بایستی بدین نکته اعتنا داشت که حتی الامکان از کلام کردن و بخصوص خندیدن پرهیز شود تا ماسک تاثیر مثبت خویش را بر روی پوست داشته باشد.
می اقتدار ماسک را به جای آب، توسط پنبه آغشته به گلاب از سطح پوست منزه کرد.


طولانی تر بدانید : 10 ماسک چهره خانگی که خانمها بایستی استعمال نمایند


یک سری ماسک منحصربه‌فرد پوستهای چرب

ماسک جوانه (سبوس) گندم
شیوه تنظیم : یک قاشق طعام خوری ماست را با یک قاشق چایخوری رمز مالامال آرد جوانه گندم ادغام کرده وبه طور یکنواخت بر روی پوست رخ خویش بمالید و بعداز 15 تا 20 دقیقه که تماما بر روی پوست کم آب شد با آ ب سرد بشویید.

چه وقت؟ 2 تا 3 توشه در هفته


ماسک نشاسته
طرزتهیه: یک قاشق طعام خوری ماست را با یک قاشق چایخوری رمز خالی نشاسته ادغام کرده وچند قطره گلاب به آن طولانی تر نمایید بعد از آن آن را به آرامی بر روی پوست فیس خویش بمالید و بعداز 10 تا 15 دقیقه با آب سرد بشویید .

چه وقت؟2 تا 3 با ر در هفته


ماسک آناناس
آناناس تاثیر جالبی بر جوشهای پایین پوستی داراست.برای تهیه و تنظیم ی این ماسک در آغاز ¼ آناناس رسیده را پوست کنده به یار یک قا شق طعام خوری روغن آفتاب گردان و یک قاشق مربا خوری عسل درون ترکیب کن با هم ادغام کرده و به آرامی بر روی پوست خویش به موقعیت دورانی بمالید و بعد از 15 تا 20 دقیقه با آب سرد بشویید.
چه وقت؟ 2 تا 3 توشه در هفته

 

 


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۸:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لکه های قهوه ای روی پوست


لکه های قهوه ای روی پوست که پر اسم و رسم به لکه های کبدی یا این که پیری می باشند سود جراحت هاییست که در حین سالیان به شما وارداتی میباشد.

کرم ضد لک عالی
معالجه های خانگی برای معالجه و تزکیه لکه های کبدی که عالی می‌باشند
خال های قهوه ای صاف یا این که لکه کبدی که تحت عنوان لکه پیری شناخته می‌شوند (معمولا منسوب به خال های کبد می‌باشند) از دست شروع میشود، گردن و فیس شما در واقع به جهت سن لک نمی زنند، بلکه سود جراحت هایی میباشد که در حین سال‌ها جمع شده بود.

اینها در سفیدپوست ها بیش تر رایج میباشند و اکثر زمان ها در کسانی که از دستگاه های برنزه کننده استعمال میکنند و یا این که زمانه متعددی را در تحت آفتاب سپری می‌کنند، طولانی تر ظواهر می گردند ولی هر دلیلی باشد، این لک های مرتبط با سن خطرناک نیستند، اما می‌توانند سبب شوند که شما کهن سال خیس به حیث برسید، به همین برهان میباشد که بخش اعظمی از مردم در‌پی روش هایی برای حذف آن‌ها می باشند.

تنی چند از طرز های طبی که در قسمت های گوناگون سالم و زیبایی پوست در نمناک نقل شده میباشد وجود دارا‌هستند که میتوانند لک های پیری را معالجه نمایند،شیوه هایی که هم دلایل جانبی بالقوه ای دارا‌هستند و هم ارزش بالایی دارا‌هستند.

اینها دربرگیرنده معالجه لیزری می‌باشند که سلول های شمسی را از فی مابین می‌برد؛ پیلینگ شیمیایی که لایه پوست بیرونی را می سوزاند، و جراحیها، که لکه ها را با نیتروژن مایع فریز مینماید.

 

ولی رویه دیگری هم می‌باشد ،یک کدام از این درمانهای خانگی که پیرو بخش سالم نمناک خوا هیم اظهار کرد را آزمون نمایید - هم به صرفه و خانگی میباشد و هم فارغ از دلایل جانبی می‌باشند.

 

علت به وجود وارد شدن لکه های کبدی و رویکرد معالجه آن‌ها
شایسته ترین ماسک های گیاهی و طب سنتی برای معالجه لکه های کبدی
1. معالجه لکه کبدی با سرکه سیب:
صرفا پاره ای از آن را بر روی نواحی بزنید و شب بخوابید. برای حفظ از کم آب شدن بیشتراز حد پوست، میتوانید با مقداری روغن زیتون مخلوطش نمائید. هر روز تکرار فرمائید و در پهنا سه عدد چهار هفته تفاوت قابل توجهی را خواهید رویت کرد.میتوانید این معالجه را با افزودن ترب کوهی موثرتر نمائید، یک قطعه کوچک از ترب کوهی را له نمایید و آن را به سرکه سیب بیش تر نمائید.

خوب مخلوطش نمائید و آن‌گاه اذن دهید که به زمان دو هفته بماند.بعداز این عصر، ترکیب را یک یا این که دو توشه در روز به لکه های خویش بمالید تا به حاصل متبوع برسید.به خیال و خاطر داشته باشید که در صدر می بایست قرمزی و یا این که سوزش خفیفی را تجربه فرمایید.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خاصیت شگفت انگیز ماسک قهوه را فراموش نکنید


قهوه یک کدام از دانه های خوشبویی میباشد که فواید اکثری برای تن تان داراست. یک کدام از این بهره های اصلی آن تصحیح کردن یک ماسک رخ ضد پیری میباشد. با ما همپا گردید تا این ماسک اثر گذار و ارزان ارزش ضد پیری را به شما یادگرفتن دهیم.

کرم ضد لک عالی

خاصیت شگفت انگیز ماسک قهوه را فراموش نکنید
این روز‌ها خیلی از ما روز خودمان را با یک استکان قهوه داغ استارت میکنیم. البته خاصیت قهوه بیش تر از یک بیدار کننده رمز صبح میباشد. خیلی از اشخاص می‌پندارند قهوه خاصیت اعجاز‌ آسایی داراست. احتمالا هنگامی شما هم با فواید ماسک قهوه برای پوست چهره و بدور دیده آشنا گردید غافلگیر خواهید شد.
با ما یاور باشید تا لحاظ محققین درخصوص خاصیت ماسک قهوه برای چهره و تن را بدانید. در انتها هم به شما خوا هیم اعلام کرد که چطور در منزل با به کار گیری از تفاله قهوه، اشکال ماسک قهوه برای لک فیس و اسکراب تن تنظیم فرمائید.


اضافه بدانید : 10 ماسک چهره خانگی که خانمها بایستی به کار گیری نمایند


آنتی‌اکسیدان‌های مو جود در قهوه با پیری می جنگد!
قهوه سرشار از آنتی‌اکسیدان میباشد و آنتی‌اکسیدان‌ها از پوست در قبال رادیکال‌های آزاد نگهداری میکنند. از فواید دیگر آنتی اکسیدان می‌اقتدار به خواص ضد پیری آن اشاره نمود. بر پایه ی پژوهش ها، خصوصا روغن قهوه خواصی شبیه کرم‌های ضد چروک برای پوست دارااست. روغن دانه قهوه کلاژن پوست را ارتقاء می دهد که سبب ساز خواص کشسانی پوست گردیده و به کاهش چین چروک چهره امداد میکند. قهوه همینطور آبرسان میباشد به دلیل آن که اذن نمی‌دهد پوست رطوبت خویش را از دست بدهد و کم آب شود.
تمام این فواید از قهوه عطر داده به دست نمی‌آید. شما می بایست از عصاره دانه قهوه (که از پوست قهوه گرفته می شود) برای منفعت‌مند شدن از این خاصیت قهوه نپخته و خاصیت بی‌نظیر دیگری مثل خواص ضد قارچ و آنتی‌میکروبی آن به کار گیری فرمایید.


قهوه می تواند یک ضد آفتاب مطلوب باشد
خب صحت دارد که شما پوست دانه قهوه ناپخته در منزل خویش ندارید یا این که عصاره قهوه خوب را به راحتی نمی‌قدرت پیدا کرد، ولی مسلما یه خرده پودر قهوه از قهوه‌ای که صبح میل کردید در آشپزخانه باقی‌مانده میباشد. تفاله قهوه دم گردیده نیز دارنده خاصیت موءثر برای پوست میباشد.
پژوهش ها متعددی نشان داده میباشد که تفاله قهوه دم گردیده قادر است از پوست در قبال اشعه‌های مضر خورشید مانند UV-B نگهداری نماید. اشعه‌های ماورا بنفش خورشید علاوه بر خطر سرطان، سبب ساز پیری پوست و چین و چروک می گردند. پودر قهوه دم گردیده قادر است به پوست یاری دهد تا در قبال این مضرات مقاوم‌خیس شود. جذاب میباشد بدانید که نوشیدن قهوه هم میتواند در حفظ در قبال خورشید موءثر باشد. اشخاصی که قهوه می نوشند کمتر از بقیه افراد در گیر سرطان پوست به ویژه ملانوما می شوند.
اما این به‌این مضمون‌ وجود ندارد که می توانید قهوه را جایگزین ضد آفتاب فرمائید. شما گشوده هم بایستی از ضد آفتاب خویش استعمال نمائید تا در قبال آفتاب سوختگی و پیری پوست در امان باشید.
صد رد صد می پرسید آیا مانده قهوه صبح به عبارتی خاصیت عصاره قهوه را دارااست؟ خیر، خاصیت عصاره قهوه خیلی بیش تر از خاصیت قهوه باقیمانده در غربال قهوه‌ساز میباشد! ولی تفاله قهوه ما‌نده شما خواصی هم داراست. شما می توانید در نگهداری‌های روزانه از پوست خویش از آن به کار گیری نمائید.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آنچه از پوست پدر و مادر به ارث میبریم


چقدر خوب میباشد در حالتی‌که در بیشه آتشی پر‌نور کرده‌ایم، بعداز اتمام تفریح آن را خاموش‌کنیم، تا جای ممکن از وسایل نقلیه همگانی یا این که حتی دوچرخه به کار گیری کنیم و دخانیات را برای محافظت سالم خویش و خانواده‌مان رخنه‌ کنیم.
بایستی از مسئولان نیز بخواهیم با برنامه‌ریزی درست از احداث کارگاه‌ها در دور و بر‌های مسکونی اجتناب نمایند چون آلوده و کثیف شدن آب چاه‌ها، مخصوصاً به آرسنیک، میتواند سبب بروز سرطان‌های پوستی پیرو مصرف این مدل آب‌ها شود.
ولی در صورتی‌که بدون چاره در فضایی آلوده و کثیف راز می کنیم، بایستی کارایی کنیم کمتر از منزل بیرون شویم و در حالتی‌که مجبوریم، بی تردیدً از ماسک استعمال کنیم و به‌محض وصال به منزل پوستمان را به طور کاملً بشوییم و منزه‌کنیم.

کرم ضد لک عالی

آنچه از پوست پدر و مادر به ارث میبریم
امروزه خیر‌صرفا خانم‌ها، که آقایان هم طولانی تر از قبلی به تامل زیبایی فیس و برنا ماندن می باشند.
این روز ها مراجعه به متخصصان پوست تنها برای پیشگیری و معالجه بیماری‌ها وجود ندارد، بلکه زنان و مردان پیرو شیوه های به تعویق پرتاب کردن پیری و پیشگیری از چروک‌ها یا این که معالجه آن ها هم می‌باشند.
با اینکه داشتن ویژگی ذاتی و برخورداری از ژنتیک خوب ادله مهمی در به تعویق افتادن پیری میباشد و نمی‌اقتدار برای آن کاری کرد، تمامی می دانند با برخی مبادرت‌های کلی که درپی میگویم، می‌اقتدار از چروک تناول کردن زودرس پوست خودداری کرد.
نکته‌ای که اکثر زمان ها نمی‌دانند، تفاوت‌های مراقبتی در نژادهای گوناگون پوست میباشد؛ یک شخص روسی با کره‌ای یا این که ترکمن از این لحاظ هم تفاوت دارا هستند.
پوست برخی نژادها مانند روس‌ها مقاومت بهتری در قبال عامل ها محیطی همچون آفتاب دارااست و دیرتر در گیر چروک می شود و پوست برخی نژادها زود در گیر مراحل تخریب میشود و حتی گذشته 30 سالگی چروک‌ها بروز می کنند.
پس حتی دسته پوست را هم به ارث می بریم و اکثر وقت ها این نژادها که با پیری و چروک زودرس مواجه‌اند، پوست کم آبی دارا‌هستند.
هر کس پوست کم آب دارااست، می بایست بداند شکنندگی این دسته پوست، او‌را مستعد چین‌وچروک کرده و در صورتیکه به پوست خویش رطوبت لازم را نرساند، مقاومت پوستش در قبال کارداران محیطی نادر و به نفع تولید چروک خواهد بود.
فرقی نمی‌نماید این شخص مرد باشد یا این که زن، در حالتی‌که نسبت به خصوصیت ذاتی‌اش بی‌اهمیت شود و اخلاق شبیه هر کس ژنتیک خیر داراست یا این که پوستش کم آب وجود ندارد، داشته باشد، بایستی بداند زودتر از وی در گیر چروک خواهد شد.
همگی اشخاص با هر گونه پوست می بایست بعداز 30 سالگی با به کار گیری تروتمیز از مرطوب کننده‌های مطلوب، خودداری از آفتاب، تغذیه تندرست، خودداری از سیگار و تنش‌های بی‌آیتم، امداد نمایند فرایند چروک شدن پوست به تعویق بیفتد.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شیوه تهیه و تنظیم ماسک پوست پرتقال و نحوه‌ی به کارگیری از آن:


شیوه تهیه و تنظیم ماسک پوست پرتقال و نحوه‌ی به کارگیری از آن:
– پوست پرتقال را ذیل آفتاب کم آب فرمائید.
– آن ها را آسیاب نمائید تا تبدیل به پودر شود.

کرم ضد لک عالی
– پودر پوست پرتقال را با گلاب ترکیب فرمائید.
– خمیر نتیجه ها را روی اثر ها مانده از آکنه پخش فرمایید.
– اذن بدهید چندین دقیقه بماند.
– در غایت آن را با آب ولرم بشویید.

ماسک چهره خانگی ۱۵: پنیر کورد
پنیر دربردارنده خاصیت وایتکس و مرطوب‌کننده میباشد. به این ترتیب، تعجب‌آور وجود ندارد که اکثر وقت ها برای تنظیم‌ی ماسک رخ اختصاصی از میان بردن جای آکنه به کارگیری می‌گردد. از آن‌جایی که پنیر کورد ملایم میباشد، می‌قدرت آن را روی پوست حساس به کارگیری کرد.

طریق استعمال از پنیر کورد برای از بی‌نبردن جای آکنه:
– کمی پنیر کورد را روی پوست رخ‌تان به کارگیری نمایید.
– پوست‌تان را به زمان یک‌سری دقیقه ماساژ بدهید.
– اذن بدهید پنیر کورد یکسری دقیقه دیگر بماند و بعد از آن آن را با آب ولرم شستشو دهید.

پنیر کورد در پر‌نور کردن اثرها باقی مانده از آکنه اثر گذار میباشد و در صورتیکه که آن را به صورت منظم به کارگیری فرمایید، پوست شمارا قابل انعطاف و درخشان مینماید.

۱۶. برگ چریش
آلکالوئید جان دار در برگ چریش دارنده خاصیت ضد ویروسی، ضد باکتری و ضد قارچی میباشد. به این ترتیب، این برگ‌ها در حذف سم و پرهیز از باقی ماندن اثرها آکنه روی پوست مفید میباشند. به همین استدلال میباشد که برگ چریش را نیز در فهرست ماسک‌های طبیعی پوست برای از در میان بردن جای آکنه قرار می دهیم.

نحوه به کارگیری از برگ چریش جهت از فی مابین بردن جای آکنه:
– برگ‌های چریش را له فرمائید.
– آن را به صورت بی واسطه روی پوست‌تان استفاده نمائید.
– اذن بدهید یکسری ساعت بماند.
– در غایت آن را با آب ولرم شستشو دهید.

این نحوه درمانی را بایستی به صورت روزمره تکرار فرمائید تا حاصل رضایت‌بخشی نتیجه ها شود.

ماسک چهره خانگی ۱۷: آرد نخود
آرد نخود برای لایه‌برداری پوست، پر‌نور کردن آن و کاهش اثرها مانده از آکنه اثر گذار میباشد. آرد نخود برای ماسک‌های متعدد فیس برای جای آکنه و دیگر خطاها پوست استعمال میشود. درین نوشته‌ی علمی، به شما بی آلایش‌ترین شیوه درمانی را برای رفع لکه و جای آکنه معرفی می کنیم.

مواد لازم برای تنظیم ماسک رخ خانگی :
– ۱ قاشق غذاخوری آب‌دوغ
– ۲ قاشق غذاخوری آرد نخود
– ۱ قاشق پودر زردچوبه
– ۱ قاشق غذاخوری گلاب

نحوه تهیه و تنظیم‌ی ماسک آرد نخود و نحوه‌ی‌ به کار گیری از آن:
– تمام مواد را با هم در یک پیاله ادغام نمایید تا خمیر ساف و یکدستی نتیجه ها شود.
– این ادغام را روی چهره‌تان پخش فرمائید.
– اذن بدهید مدتی روی پوست بماند تا کم آب شود.
– در غایت آن را با آب ولرم بشویید.

این شیوه را بایستی یک توشه در هفته تکرار فرمایید تا به سود‌ی رضایت‌بخشی برسید.

۱۸. روغن درخت چای
روغن درخت چای قادر است برای تنظیم ماسک چهره جهت رفع اثرها باقیمانده از آکنه استعمال شود چون این روغن در کشتن باکتری‌هایی که سبب بروز آکنه می شوند مفید میباشد. زمانی‌که روغن درخت چای به صورت عمقی در پوست نفوذ میکند، می تواند آلودگی جان دار در منافذ پوست را از در میان پیروز شود، چربی مازاد پوست را حذف نماید و اثر ها ما‌نده از آکنه را در پوست کم کند.

طرز استعمال از روغن درخت چای:
– چندین قطره روغن درخت چای را روی اثرها مانده از آکنه به کار گیری نمائید.
– آن را به بازه زمانی یک سری دقیقه ماساژ دهید.
– این شیوه درمانی را یک توشه در روز تکرار فرمائید تا به نتیجه ها رضایت‌بخشی دست بیابید.

ماسک چهره خانگی ۱۹: آب آلوئه‌ورا
آب آلوئه‌ورا دربردارنده خاصیت ضد التهابی میباشد. براین اساس، میتواند اثرها باقی مانده از آکنه را به صورت اثر گذار و طبیعی معالجه نماید. علاوه بر این، آب آلوئه‌ورا قادر است چربی بیشتراز حد را از دربین برنده شود و پوست را هیدراته نماید.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم روشن کننده ملادرم درماسیف


کرم روشن کننده ملادرم درماسیف
کرم روشن کننده ملادرم درماسیف هم مانند کرم روشن کننده روز سینره حاوی آربوتین، عصاره شیرین بیان و ویتامین سی است. علاوه بر این ها، در ترکیبات کرم ملادرم درماسیف از اسیدهای لایه بردار AHA برای تقویت اثر درمان کنندگی لک و روشن کنندگی کرم به کار رفته اند و هیالورونیک اسید هم خاصیت رطوبت دهی و مرطوب کنندگی قدرتمند به‌این کرم داده می باشد.

 کرم ضد لک عالی

این کرم مهمترین رقیب کرم روشن کننده روز سینره می باشد. هر دو کرم از حیث کیفیت بسیار خوب هستند. هر سه کرم را می توان برای اشکال پوست استفاده نمود البته بهتر است کرم روشن کننده روز سینره برای درمان لک و روشن کردن پسوت در اشخاصی که پوست های خشک دارند مصرف شود چون گلیسیرین دارااست و کرم روشن کننده ملادرم درماسیف و روشن کننده گیاهی سی گل برای افراد با پوست های معمولی و چرب مناسب می باشند چون دارای هیالورونیک اسید می باشند.

از دید قیمت کرم روشن کننده گیاهی سی گل از همگی ارازان تر بوده، بعد کرم سینره قرار می گیرد و کرم ملادرم درماسیف از دو کرم دیگر گران تر است.

در آخر توجه به‌این نکته حائض اهمیت است که برای تعیین کرم روشن کننده و ضد لک مناسب برای درمان لک خود بهتر می باشد با یک متخصص پوست یا پزشک معالج داروساز مشورت کردن نمائید به این دلیل‌که استفاده نادرست از کرم های ضد لک یا انتخاب اشتباه کرم ضد لک می‌تواند باعث آسیب دیدن پوست و حتی بیشتر شدن لک های شما شود و مطالب عنوان شده در این نوشته‌علمی صرفاً به خواسته آشنائی شما با بهترین کرم های روشن کننده ایرانی بوده است. علاوه بر این، درمان بی نقص لک معمولاً علاوه بر کرم های ضد لک نیاز به پکیجی از تولیدها دربرگیرنده ژل های شستشو و تمیز کننده، کرم های لایه بردار، کرم های مرطوب کننده و کرم های ضد آفتاب داراست تا کاملا لکه ها و تیرگی های پوستی شما درمان شده و پوستی بدیهی و سالم داشته باشید.
سرم ضد لک یا این که کرم ضد لک برای پوست ؟
لک پوست یکی‌از مسائل مرتبط با محافظت از پوست میباشد که اکثر شما در بعضا مواقع در معاش با آن مواجه بوده‌ایدد و به همین خیال و خاطر تولیدها متنوع آرایشی را برای از در بین بردن این لک ها استعمال کرده‌اید. اتواع متنوعی از کرم یا این که سرم ضد لک برای پوست در بازار به فروش می رسد که می بایست بتوانید گزینش صحت در میان آنها داشته باشید تا برای شما مفید باشند.

اکثری از یوزرها ما بارها این سوال را از متخصصین ما پرسیده‌اند که سرم ضد لک برای پوست بهتر میباشد یا این که کرم ضد لک ؟

قبلی از اینکه بدین سوال جواب دهیم، بهتر میباشد داده ها کافی در مورد لک، علل و معالجه آن داشته باشید و در انتها به شما توضیح میدهیم که چه نکاتی را می بایست برای خرید یک کرم یا این که سرم ضد لک رعایت فرمایید و اینکه بهتر میباشد کرم ضد لک برای پوست خویش بخرید یا این که سرم ضد لک ؟

سفارش می کنیم نوشته ی علمی ” شایسته ترین تولیدات از دربین غالب لکه های تیره پوست ” را نیز در سایت طبی و تندرست پزشک معالج سوشا بخوانید. برای اخذ مشورت طبابت مجانی سوالهای خویش را در بخش مشورت طبی پزشک سوشا تثبیت نمایید.

لک چه می‌باشد؟
لک یک شرایط بی خطر میباشد که در آن رنگ پوست تیره‌خیس میشود، این رخداد وقتی میفتد که رنگدانه‌ای به اسم ملانین بیشتراز حد ساخت میگردد. وقتی که پوست شما فارغ از حافظ در معرض نوروروشنایی بدون واسطه خورشید قرار می گیرد می تواند باعث به زخم وصال به پوستتان شود. ایجاد بیش تر از حد ملانین میتواند سبب تولید لکه‌های متفاوت در برخی از بخش های تن مانند رخ و دست‌ها و نصیب‌هایی که در معرض آفتاب قرار دارا‌هستند، بشود. پوست شما جراحت نمی‌بیند و این لکه‌ها تنها سبب ساز تیره شدن پوست میگردند.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۰:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک میوه و عسل


به نقل از خبرنگار تیم علمی طبابت باشگاه خبرنگاران؛ حوزه کلینیک در لحاظ داراست مهم ترین مسائل بهداشتی، درمانی و مهارت معاش که خانم‌ها می بایست بدانند را در دست آنان قرار دهد.

رخ صاف و روشن و سوای لک زیباست و برای آنکه بتوانید از شر لک‌های فیس رها گردید بایستی از ماسک‌های طبیعی استعمال نمایید در اینجا به معرفی این ماسک ها میپردازیم.

تاثیر جعفری بر روی پوست فیس
جعفری باعث کاهش جوش‌های ریز پیشانی و به جهت دارا بودن آنتی اکسیدان سبب ساز شفافیت پوست می گردد و همینطور لک‌های ناشی از آفتاب را هم به امداد ویتامین C مو جود در خویش از فی مابین میبرد.

 

محو کردن لک و پیس فیس به امداد گل ختمی
گل ختمی سپید را تنظیم نمایید و آنرا قابل انعطاف بسابید و بعد از آن مقداری ماست ترش به آن طولانی تر نمایید و روزی سه جایگاه به زمان سی دقیقه بر روی پوست چهره خویش بمالید این ماسک لک و پیس‌های پوست رخ را محو می نماید.

فیس خویش را با خمیر برنج ماساژ دهید
برای رفع خال و لک‌های پوست رخ برنج را پودر فرمایید و به آن آب بیشتر فرمایید تا موقعیت خمیری به خویش بگیرد و بعد چهره خویش را به امداد آن ماساژ دهید.

کرم ضد لک عالی

ماسک میوه و عسل
برای از در بین بردن لکه‌های فیس سیب و هویج را رنده فرمایید و یک قاشق مربا خوری عسل به آن بیش تر فرمایید و به دوران ۲۰ دقیقه بر روی پوست رخ قرار دهید و بعد از آن با آب ولرم بشویید.

به امداد ماست، ماسک چهره بسازید
برای پر‌نور شدن پوست‌های تیره و کدر یک دوم فنجان ماست را با دو قاشق غذاخوری عسل ادغام فرمایید و یک لایه کلفت از آن را بر روی صورتتان قرار دهید و بعد از بیست دقیقه بشویید.

 

اعجاز ترکیب باقالی کم آب و سرکه در از دربین بردن لک چهره
یه خرده باقالی کم آب را آسیاب نمایید و آن گاه ۲ قاشق غذاخوری سرکه و یک قاشق غذاخوری آب را به آن بیشتر نمائید و بر روی لکه‌های صورتتان بمالید و بعداز سپری شد سی دقیقه به یاری پنبه آغشته به گلاب ماسک را از روی صورتتان تمیز فرمایید.

کرم ضد آفتاب را از روی صورتتان منزه فرمایید
ماندن طولانی مقطع کرم‌های ضدآفتاب روی پوست سبب به فاسد شدن آن و در فیض موجب جوش‌دار شدن و تولید لکه بر روی پوست می‌گردد به این ترتیب نباید بیشتراز ۲ ساعت بر روی پوست بماند.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

● ملاسما یا این که لک حاملگی :


در برخی خانم های لک رخ به چشم می‌خورد که دلیل های متعددی موجود است مانند لک چهره در روزگار حاملگی که ما برای شما یکسری ماسک فیس ویژه درین بخش قرار داده ایم.

کرم ضد لک عالی
● ملاسما یا این که لک حاملگی :

ملاسما یکی مرسوم ترین علل تولید لک رخ میباشد و اکثر اوقات در خانم‌های مراجعه کننده برای معالجه لک فیس چشم می‌گردد که یک لک اکتسابی قهوه ای رنگ میباشد که به طور آرام به وجود می آید.به جهت اینکه این لک‌ها اضافه در زنان آبستن ظواهر می‌گردد یا این که عود می‌نماید، به لک‌های حاملگی آوازه دارااست، اما می تواند در خانم‌های مجرد و به‌تدریج در مردان نیز چشم شود. این لک‌ها طولانی تر در سیرتکامل‌ها، پیشانی و زنخدان چشم میگردد و در اشخاص سبزه مشخص و معلوم میباشد.تیرگی یا این که لک پوست معمولا بعداز وضع حمل ناپدید می شود، البته ممکن میباشد برای ماه‌ها یا این که سالیان باقی بماند. این دسته لک فیس ممکن میباشد سوای علت معلوم یا این که به طور خانوادگی، مخصوصا در اشخاصی که حتی‌د‌ر تماس با نوروفروغ آفتاب خفیف تیره می شوند، چشم شود.برخی خانم‌ها متوجه میگردند که صحیح قبلی از قاعدگی، لک‌ها بدیهی خیس می‌گردد. ملاسما یا این که لک حاملگی به صورت شایع در خانم‌هایی که قرص ضد بارداری مصرف می‌نمایند، چشم میگردد که در تماس با فروغ آشکارتر میشود.این خانم‌ها وقتی‌که آبستن شوند، همین لک را پیدا می‌نمایند. دوران متعددی ارتفاع میکشد تا بعد از جدا قرص ضد حاملگی، این لک بر طرف شود و یا این که ممکن میباشد که هیچوقت تماما برطرف نشود.


ماسک‌های گیاهی برای لکوپیس و لک‌های چهره:

نخست پوست فیس را منزه میکنیم و پس از ماسک‌های پایین به کارگیری مینماییم.فیس خویش را با کاغذ‌های نازک پوست گوجه‌خارجی به طور کامل بپوشانید و بگذارید یک ساعت روی صورتتان بماند و آنگاه چهره را با آب گرم بشویید. این کار را روزی دو توشه تکرار نمائید.

اشکال ماسک لک فیس

ماسک گرمک:

ماسک زیبایی گرمک برای گشوده و شاداب شدن فیس اثرگذار میباشد این ماسک را روی رخ بکشید و بگذارید برای ۱۵ دقیقه بماند. این ماسک برای از در بین بردن لکه‌ها و جوش‌های رمز سیاه نیز اثرگذار میباشد.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۴:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)